Ворог знову атакував енергетичну та цивільну інфраструктуру півдня Одещини.

Ворог знову атакував енергетичну та цивільну інфраструктуру півдня Одещини.

В Ізмаїльському районі через пошкодження обʼєкту енергетики тимчасово без світла залишилися кілька населених пунктів. Енергетики вже приступили до відновлюваних робіт.

Також пошкоджень зазнала цивільна інфраструктура. В результаті атаки спалахнув котеджний будинок. На жаль, одна людина постраждала.

На місцях працюють усі відповідні служби.