Проведено штабне тренування щодо реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з аварією та викидом небезпечних хімічних речовин.

Проведено штабне тренування щодо реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з аварією та викидом небезпечних хімічних речовин.

23 червня 2026 року під керівництвом в.о. голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олександра Харлова проведено штабне тренування щодо реагування на надзвичайну ситуацію, пов’язану з аварією та викидом небезпечних хімічних речовин.

До тренування долучено членів регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, представників ДСНС України, Національної поліції, Сил безпеки і оборони, районних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій області.

В ході штабного тренування відпрацьований порядок дій органів управління, покращені практичні навички щодо організації реагування, проведення рятувальних робіт, заходів хімічного захисту, а також комунікації та взаємодії між керівниками різних рівнів.


Детальна інформація на Facebook ОВА за лінком

photo_2026-06-24_09-12-38.jpg photo_2026-06-24_09-12-39.jpg photo_2026-06-24_09-12-37.jpg