За підтримки Мінцифри вийшов новий подкаст Startup FM про особливості запуску власного стартап-проєкту

2021 рік став рекордним за кількістю масштабних нових проєктів від українських стартапів на світовій IT-арені. Українські компанії People.ai, Grammarly та Firefly Aerospace поповнили список світових стартапів-єдироногів за капіталізацією. З огляду на ці досягнення не дивно, що засновники стартапів мріють про подібний успіх. Але вони часто забувають, що за ним стоїть багато юридичних питань.
Для цього в рамках проєкту Мінцифри Ukrainian Tech Ecosystem запустили подкаст Startup FM. Ідея подкасту — розповісти простою мовою про складний, але цікавий шлях засновників, який залишається за завісою. Обміркувати питання інтелектуальної власності, важливі стратегічні й правові аспекти та все, що часто залишається за межами палких розповідей фаундерів про успішні запуски, виходи на нові ринки та мільйонні інвестиції.
У першому випуску ви дізнаєтеся, де, як і навіщо реєструвати та юридично оформлювати стартап. Подкаст вже доступний до прослуховування за посиланнями:
Anchor — https://anchor.fm/startup-fm
Apple Podcasts — https://itunes.apple.com/ua/podcast/startup-fm/id1602208759
Spotify — https://open.spotify.com/show/4jKSqqVym9i7eTwxkk6wkl
SoundCloud — https://soundcloud.com/startup_fm
Подкаст створено в рамках проєкту Ukrainian Tech Ecosystem за підтримки Спілки правників України та Міністерства цифрової трансформації України.