З Днем знань!

Дорогі школярі, студенти та батьки!

Щиро та від всього серця вітаємо вас з Днем знань – початком нового навчального року, який для багатьох означає також  новий етап життя, нові знайомства та враження!

Як говорилось у давнину, ще на зорі європейської історії, «Dum Vivimus Discimus» – тобто поки живемо, навчаємось. Тож навчання – це не просто парта, книжка з зошитом та ручкою або планшет – це дивовижний світ, який щодня постає перед нами по-новому. Також навчання – це довгий шлях маленьких перемог, кожна з яких надає радість. Навчання – це те, що надає можливість творити й перетворювати на краще.

Для навчання немає меж, кордонів або «кайданів» зовнішніх обставин – і ми всі це прекрасно бачимо протягом останніх півтора роки – головне, це інтерес, бажання, воля. Для навчання не існує також обмежень віку, статі, походження, положення в суспільстві або роду зайнять. Навчання не тільки веде людину по життю правильним та гідним шляхом, а й міцно об’єднує багатьох – тих, хто поруч, та навіть тих, хто дуже далеко. Навчання робить кожного вільним!

Тож бажаємо вам світлого розуму, гарячого серця, твердої волі, а також радості спілкування, плідних досягнень та всіляких перемог на шляху навчання!