ВІТАЄМО З ДНЕМ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК І АРТИЛЕРІЇТА ДНЕМ ІНЖЕНЕРНИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ!

Сьогодні ми відзначаємо професійне свято військовослужбовців ЗСУ, які належать до трьох родів військ – ракетних військ і артилерії та інженерних військ.

Широко відомим є вираз «артилерія – це бог війни», при цьому не менш відомою є також аксіома, що військові інженери завжди попереду перших, бо це війська переднього краю і атаку починають саме вони.

Неможливо уявити одне окремо від одного – непохитну міць сучасних ракетних технологій і професійної артилерії, що вкрай ефективно і суцільно нищать ворога на його нібито віддалених позиціях, та надзвичайну мужність військових інженерів, які розчищають проходи через мінні поля, загородження супротивника, розбирають завали і руйнування для забезпечення неухильного та переможного руху наших військ вперед.

Шановні наші Захисники – усі, хто пов’язав свою трудову діяльність і свій громадянський обов’язок із службою в ракетно-артилерійських та інженерних військах, ми вдячні вам за вашу важку працю й служіння, щиро вітаємо з вашими професійними святами та від всього серця бажаємо міцного здоров’я вам, вашим рідним та близьким, мужності, кмітливості й геніального розуму, відваги, переможного вогню та вдалих операцій!

Низький Вам уклін!
Слава Україні! Разом до Перемоги!🇺🇦