“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” ПРЕЗИДЕНТА: В РАМКАХ ПРОГРАМИ В РЕГІОНІ БУДУЮТЬ 16 ОБ’ЄКТІВ

Програма Президента України «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць. Це – вкрай важливо для держави, а особливо в період пандемії коронавірусу, у цьому переконаний Президент України Володимир Зеленський. Такої позиції дотримується і голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький, який зазначає, що «Велике будівництво» в Одеській області охоплює все нові і нові сфери.

Обласною державною адміністрацією сформований перелік з 16 проєктів, які будуть реалізовані по Одеській області. Перелік сформований виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу місцевих та державного бюджетів. Також одним із стратегічних завдань у 2021 році в рамках Програми «Велике будівництво» є створення паркових зон.

В рамках програми Президента вже відкрито міст через Хаджибейський лиман, розташований на трасі Київ — Одеса. Після капітального ремонту на ньому з’явилося шість смуг руху замість чотирьох — по три в кожен бік. Усі смуги доступні для руху автомобілістів. Капітальний ремонт мосту тривав понад два роки. Завершили всі роботи якраз до курортного сезону 2021 року.