ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ОДЕЩИНІ: ДОРОГА Р-33 ВІННИЦЯ – ТУРБІВ – ГАЙСИН – БАЛТА – ВЕЛИКА МИХАЙЛІВКА

В рамках перебування з робочим візитом на Одещині Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов ознайомився із ходом виконання робіт на автомобільній дорозі Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка.

Начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка детально розповів Олексію Чернишову і голові Одеської обласної державної адміністрації Сергію Гриневецькому про стан справ на цій ділянці і презентував майбутні дорожньо-будівельні проекти.

«Минулого року ремонтні роботи велися на 7 ділянках дороги Р-33. Зараз працюємо на трьох ділянках – це біля 40 кілометрів. Ще на дві ділянки розробляємо проекти на капітальний ремонт. У 2022 році плануємо повністю завершити ремонт дороги Р-33 по всій протяжності у межах Одеської області» – повідомив Дмитро Рибалка.

У свою чергу Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишова підкреслив важливість якісного транспортного зв’язку між містами та селищами Одещини. Адже саме від стану доріг залежить якість життя населення та розвиток територіальних громад всього регіону.