В РАМКАХ ВІЗИТУ ДО УКРАЇНИ ОДЕСУ ВІДВІДАЛА ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ЮНЕСКО ОДРІ АЗУЛЄ

Від Одеської обласної державної адміністрації, спільно з керівництвом міста та представниками дипломатичного корпусу, участь в офіційній церемонії відкриття інформаційної таблички, яка присвячена включенню об’єкта «Історичний центр Одеси» до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, взяв І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

Під час офіційної церемонії, Одрі Азулє разом з І-ю заступницею Міністра закордонних справ України Еміне Джапаровою, передали Одеському міському голові Геннадію Труханову сертифікат про внесення історичного центру міста Одеси до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 «Хочу зазначити, що включення частини центру Одеси до списку всесвітньої спадщини – це своєрідний меседж солідарності від світової спільноти. Ми хочемо, щоб ви побачили, що у ці важкі часи ми вас підтримуємо, і звичайно ж, вважаємо за необхідність зберегти ваше місто. Бо це важливо як для українців, так і для європейців та всього світу, адже Одеса – це космополітичне місто. Одеса є вагомою для всього світу, бо має унікальну історію, яка формувалася під впливом різних культур, таких як італійська, грецька, молдовська, єврейська, українська, а також французька, австро-угорська, турецька та польська…. Тобто місто відкрите для всіх і відкрите для майбутнього!», — зазначила Одрі Азуле.

Також генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азулє оглянула ряд визначних місць Одеси, зокрема побувала біля Потьомкінських сходів, прогулялась Приморським бульваром повз Одеську міську раду і відвідала Одеський національний академічний театр опери та балету.