В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», ВІДРЕМОНТОВАНО ЛІКАРНЮ №10

В рамках програми Президента «Велике Будівництво», відповідно до міжнародних вимог щодо екстреної стаціонарної медичної допомоги, відремонтоване приймально-діагностичне відділення невідкладної допомоги міської клінічної лікарні №10.

Нове приймально-діагностичне відділення оснащене найсучаснішим обладнанням: за кошти держбюджету придбано комп’ютерний томограф Hitachi. Також в лікарню придбали монітори пацієнта, рентгенологічний апарат, ультразвукову систему, апарати ШВЛ. Очікується додаткова поставка ангіографу, магнітно-резонансного томографу та ендоскопічного обладнання. Окрім цього розроблено оптимальні клінічні маршрути ургентних пацієнтів і впроваджена система поділу потоків пацієнтів по трьох лініях: «червоний коридор» – ургентні пацієнти, «жовтий коридор» – невідкладні пацієнти, «зелений коридор» – пацієнти, які отримують планову (амбулаторну) медичну допомогу. Така система дозволяє впорядкувати і прискорити отримання медичної допомоги, як ургентними пацієнтами, так і тим хворим, які надходять в плановому порядку.

Капітальний ремонт приймального відділення на якісно новому рівні проведено в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Обсяг фінансування на капремонт з державного бюджету склав 16 млн гривень, ще понад 40 млн гривень було виділено з міського бюджету Одеси.