В Подільському районі завершився І етап профілактичного заходу «Урок»

Традиційно, на початку нового навчального року, у Подільському районі проводиться профілактичний захід «Урок». Основна мета заходу –запобігання дитячій бездоглядності, перевірка умов утримання та виховання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм адресної допомоги, а також виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року.

За даними служб у справах дітей територіальних громад району, дітей, які б не приступили до навчання, виявлено не було, 419 дітям було надано допомогу у вигляді шкільного приладдя, рюкзаків, одягу, взуття. Профілактичний захід «Урок» триває.

Шановні батьки! Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до чинного законодавства, обов’язки по забезпеченню належних умов щодо навчання та виховання дітей покладено на Вас. Відповідно до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей