В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти у 2021 році буде проводитися з 21 травня до 15 червня (основна сесія). Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 30 червня. Про це повідомила на брифінгу заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант.

«На тестування зареєстровано понад 24 тисяч учасників з категорії випускників закладів загальної середньої освіти, випускників професійних (професійно- технічних) закладів області  та випускників минулих років. Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання та з урахуванням пропозицій місцевих органів управління освітою та закладів освіти, в області сформована мережа, яка складається зі 140  пунктів проведення тестування за різними предметами» – відзначила Світлана Фабрикант.

За її словами, дані реєстрації свідчать, що найбільш популярними залишаються такі предмети як українська мова, українська література та математика, вони є обов’язковими для тих, хто складає ДПА у формі ЗНО, тому зареєстрованих з цих предметів найбільше. Окрім того, досить багато учасників зареєструвались на історію України, англійську мову, географію і біологію.

Найкращі учні за результатами ЗНО будуть отримувати щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тисяч гривень.

Наразі, зазначила заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант, перед усіма причетними службами в Одеській області стоїть першочергове завдання створити безпечні умови під час проведення ЗНО та виконати всі протиепідемічні рекомендації.

Деталі – у відео.