В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ АКТИВНО ТРИВАЄ ВАКЦИНАЛЬНА КАМПАНІЯ У ВІДДІЛЕННЯХ «УКРПОШТИ» – ГРАФІК РОБОТИ НА 12 ЖОВТНЯ

Завтра, 12 жовтня, у відділеннях Укрпошти знову працюватимуть тимчасові пункти вакцинації. За словами І-го заступника голови Одеської ОДА Бориса Волошенкова, вакцинуватися можуть всі охочі – для цього потрібно просто зайти у відділення Укрпошти, де проводить щеплення мобільна бригада, і без попереднього запису чи реєстрації отримати щеплення в режимі реального часу. На сьогодні, в рамках цієї кампанії, в Одеській області вже вакциновано більше 2000 пенсіонерів.

«Укрпошта чи не перша державна компанія, що розпочала вакцинацію своїх співробітників. А зараз Укрпошта одна з перших долучилась до кампанії, ініційованої урядом по вакцинації населення. У міських, і що важливо, сільських відділеннях в різних куточках Одеської області, працюють мобільні бригади, які вакцинують всіх охочих. Вже вакциновано більше 2000 пенсіонерів. Закликаємо всіх –робити щеплення, щоб спільними зусиллями зупинити пандемію», – прокоментував І-й заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

Мобільні бригади будуть працювати у відділеннях Укрпошти 12  жовтня за адресами вказаними на картинці. Про подальшу роботу пунктів буде повідомлено додатково.