В ГРОМАДАХ ОБЛАСТІ СТВОРЯТЬ СПЕЦІАЛЬНІ КОМІСІЇ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ РЕАЛЬНИХ ПОТРЕБ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ В ТОМУ ЧИСЛІ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ДІТЕЙ ДО ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Одеська обласна військова адміністрація здійснює щоденний моніторинг щодо переміщення на територію нашої області людей з інших куточків України, де наразі тривають активні бойові дії. 

Станом на 12 квітня в області зареєстровано 27 141 внутрішньо переміщених осіб, з них 9 552 дитини та 962 особи з інвалідністю. 

В рамках чергової селекторної наради, яку в режимі онлайн з головами районних державних військових адміністрацій, міськими головами та головами громад провів Начальник Одеської обласної військові адміністрації Максим Марченко, анонсовано створення спеціальних комісій в кожній громаді області, для вивчення реальних потреб внутрішньо переміщених осіб, куди увійдуть, зокрема, представники служби у справах дітей, органу управління освітою, фахівці соціальної роботи. 

Начальник Одеської ОВА Максим Марченко дав доручення встановити постійний контакт з цими громадянами, вивчити потреби сімей у продуктах харчування, засобах гігієни, ліках, в тому числі і щодо залучення дітей до освітнього процесу

Як зазначив, доповідаючи на селекторній нараді, директор Департаменту освіти і науки Олександр Лончак, важливо долучити усіх дітей шкільного віку до освітнього процесу. Особливу увагу звернути на випускників 9, 11 класів, зробити все необхідне, аби діти отримали документи про освіту.