У селі Павлівка Болградського району відбулися ХІ-ті багатонаціональні змагання з футболу за кубок Бессарабських сіл

В Одеській області сезон ігор на здобуття національних футбольних кубків завершився фіналом – Кубку Бессарабії з футболу. Нагадаємо, що багатонаціональні футбольні турніри за Кубок Бессарабії в Одеській області проводяться з 2009 року.
11 вересня 2021 року на футбольному полі с. Павлівка (Павлівська ОТГ) Болградського району відбулися ХІ-ті багатонаціональні змагання з футболу за Кубок бессарабських сіл. 

У іграх приймали участь команди с. Вознесенки Першої Павлівської громади, с. Новоселівки Саратської громади, с. Кулевчи Кулевчівської громади, с. Старих Троян Суворовської громади, с. Матроски Саф’янівської громади і с. Каракурт Василівської громади.

Шляхом жеребкування команди розподілили по групах:
– «Група А» – села Кулевча, Старі Трояни і Каракурт;
– «Група Б» – села Вознесенка Перша, Новоселівка та Матроска. 
З груп вийти вдалося селам Кулевча і Матроска, які воювали за третє місце, а також селам Вознесенці Першій і Старим Троянам, які боролися за перше і друге місце Кубку Бессарабії.
Команда с. Матроски посіла третє місце турніру, срібним призером стала команда Вознесенки Першої,  чемпіонський титул завоювали футболісти с. Старі Трояни Суворовської громади.  За підсумками ігор, кращими гравцями визнані: Сергій Кирчів (Каракурт), Євген Товстих (Новоселівка), Руслан Спінзуран (Старі Трояни). Кращий нападник – Сергій Семенов (Вознесенка Перша).  Кращий воротар – Микола Клименко (Матроска).

За інформацією сайту  Суворовської селищної ради