У селі Городнє Болградського району пройшов Міжнародний фестиваль народної творчості «BESSARABIYA FOLK».

13 вересня, у селі Городнє Болградського району пройшов Міжнародний фестиваль народної творчості «BESSARABIYA FOLK». Мета фестивалю «Bessarabiya Folk» – збереження культурної спадщини багатонаціональної Бессарабії і посилення туристичної привабливості регіону.

Міжнародний фольклорний фестиваль народної творчості «Bessarabiya Folk» є частиною проєкту, який реалізується в рамках програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду і Державного агентства розвитку туризму. Його організаторами виступають Центр розвитку Бессарабії і Городненська сільська рада.

У фольклорному фестивалі взяли  участь 60 колективів – представники культурних закладів з різних куточків Одеської області – Болградського, Ізмаїльського, Білгород-Дністровського, Подільського районів, Одеси, а також з Запорізької області, гості з Республіки Молдова.

Програма фестивалю була насиченою та різнманітною. Пройшла хода зі стометровим прапором України, зроблено тризуб з домотканих бессарабських доріжок.  Відвідувачі фестивалю ознайомились з місцевими національними піснями; дефіле в національних костюмах; майстер-класи майстрів декоративно-прикладного мистецтва; спортивні змагання та інше.

У завершені заходу було нагороджено переможців у різних номінаціях.