У МІСТІ РЕНІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК У РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «АКТИВНІ ПАРКИ»

02.12.2021 у місті Рені за Указом Президента України Володимира Зеленського «Про початок соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» відкрито сучасний спортивний майданчик.

За участю керівництва відділів освіти, охорони здоровʼя, культури і спорту Ізмаїльської районної державної адміністрації та мешканців міста урочисто відкрито майданчик біля загальноосвітньої школи № 4. 

В рамках проєкту розроблено та створено навігаційну карту занять у парку для всіх вікових груп, щоб кожен бажаючий за допомогою смартфона зміг вибрати рівень складності вправ (початківець, досвідчений, професіонал).

Кожен елемент інфраструктури позначений QR-кодом із можливістю переходу на ресурс із відеоуроками, і це надає можливості всім бажаючим провести тренування будь-якої складності. Даний проєкт передбачає впровадження нових форм залучення різних верств населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

«Активні парки» є однією зі складових загальнонаціональної програми «Здорова Україна» і спрямовані на максимальне залучення до рухової активності українців різних вікових категорій.