У м. Арциз відкрита локація соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»

7 жовтня голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура  спільно з в.о. Арцизького міського голови Ольгою Добряковою взяв участь у відкритті локації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Ця локація розташована у м. Арциз за адресою: вул. Будівельнників,  буд. 15. У відкритті заходу взяли участь вихованці гуртків та спортивних секцій Арцизької міської ради.

Нагадаємо, що «Активні парки» – це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета проекту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Задля проведення мешканцями індивідуальних тренувань в межах локації розміщені та облаштовані спортивні знаряддя та елементи, зокрема, турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, вільний простір для тренувань без знаряддя, лавочка. Біля входу в парк розміщено інформаційний стенд. Кожний елемент інфраструктури позначений QR-кодом з можливістю переходу на ресурс з відеоуроками, завдяки яким можна за допомогою смартфона обрати рівень складності вправ (початківець, досвідчений, професіонал).

Голова Болградської райдержадміністрації Геннадій Бамбура під час виступу на відкритті локації зазначив: «Активні парки – це безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку. Цей проєкт  популяризує здоровий спосіб життя серед населення та дозволить кожному самостійно займатися спортом за допомогою онлайн-завдань – у будь-який день та час доби».