У Болградському районі особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, придбано житло

Сьогодні під керівництвом заступника голови Болградської райдержадміністрації Дениса Байлука пройшло засідання комісії Болградської районної державної адміністрації з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Під час засідання членами комісії розглянуто питання про надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунка особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, уродженця смт. Тарутине Болградського району, як оплату за придбане житло.

За результатами розгляду пропозицій та вивчення переліку поданих документів районна комісія вирішила надати згоду  на перерахування коштів у сумі 384,8 тис. грн. із спеціального рахунка особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, на рахунок продавця нерухомого майна.