СПОРТИВНА ІНФРАСТРУКТУРА Є ВИЗНАЧАЛЬНОЮ ДЛЯ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ.

І-й заступник Міністра молоді та спорту Сергій Сімонов разом з Держсекретарем Мінмолодьспорту Олексієм Перевезенцевим, радницею Офісу Президента Оленою Говоровою, в рамках робочого візиту до Одеської області, провели зустріч з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким.

Обговорили стан та перспективи розвитку спортивної інфраструктури Одещини: серед першочергових питань – відновлення  Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Олімпієць» та спортивно-концертного комплексу «Палац спорту».

За словами Сергія Симонова, Мінмолодьспорт приділяє особливу увагу цим об’єктам. 

«Олімпієць» має стратегічне значення – це єдина спортивна споруда в регіоні, де можуть проводитися тренування та змагань протягом усього року. На об’єкті триває капітальний ремонт легкоатлетичного манежу. Ну, а Палац спорту – найбільша крита видовищна арена Одеси. Наразі стан будівлі незадовільний. Для її відновлення необхідно розробити проект реконструкції, передбачивши створення універсальної арени для різних видів спорту. Після чого об’єкт може бути розглянутий Мінмолодьспортом як спортивний «магніт» за програмою Президента «25 спортивних магнітів», – зазначив в розмові з Сергієм Гриневецьким І-й заступник Міністра молоді та спорту.

Мінмолодьспорт готовий надати необхідну допомогу та підтримку для створення на базі відновлених об’єктів потужного спортивного кластера.

На думку Сергій Гриневецького, спортивна інфраструктура є визначальною для розвитку фізичної культури і спорту. Рівень підготовки як професійних спортсменів, так і спортсменів-аматорів також залежить від стану спортивних об’єктів, де вони тренуються. Тому, переконаний голова Одеської ОДА, важливо об’єднувати зусилля для створення розгалуженої мережі доступної  та сучасної спортивної інфраструктури!