СПОРТСМЕНИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАВОЙОВУЮТЬ МЕДАЛІ ТА ПЕРЕМАГАЮТЬ НА ЧЕМПІОНАТАХ УКРАЇНИ

Пишаємося нашими спортсменами, які тримають спортивний фронт!

Баскетбол «БІПА-Збірна Одеської області» – бронзовий призер чоловічої Суперліги сезону 2022/23. У вирішальному поєдинку подопічні Вадима Пудзирея у напруженому поєдинку переграли БК «Дніпро» 82:78 та завоювали бронзові медалі чемпіонату.

Баскетбольна команда «ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.» у жіночій Суперлізі посіла 2 місце та завоювала срібні медалі чемпіонату України.

Бокс На чемпіонаті України з боксу серед юніорів та юніорок збірна Одеської області завоювала 2 місце у командному заліку. Наші спортсмени завоювали 9 медалей: 3 золотих та 6 бронзових Золото Одеській області принесли Давид Молодан, Дмитро Нечипуренко та Олександр Слесарев.

Гандбол Гандбольна команда «Одеса» двічі переграла «ЦСКА-ШВСМ» (31:25 та 32:20) у раунді плей-офф та вийшла до фінальної групи А, де буде розігрувати 1-3 місце у чоловічій Суперлізі.

Гандбольна команда «Ізмаїл» у чоловічій Вищій лізі перемогла хмельницький «ХНУ – ДЮСШ 1» – 31:22 та продовжує боротися за золоті медалі чемпіонату.

Ушу. На чемпіонаті України U-23 Одеська область виборола 39 медалей: 6 золотих, 20 срібних та 13 бронзових. У загальнокомандному заліку Одещина виборола 3 місце.