ШЕРИНГ КОПІЙ ЦИФРОВИХ ДОКУМЕНТІВ З ДІЇ ВЖЕ ДОСТУПНИЙ У НАЙБІЛЬШИХ ГОТЕЛЯХ ОДЕЩИНИ

Цифровий розвиток регіону наразі є одним з основних питань порядку денного у роботі органів регіональної влади. Це необхідно для того, щоб одеситам та мешканцям Одеської області були доступні всі публічні послуги онлайн – отримання копій цифрових документів за допомогою електронних сервісів Дія.QR. Про це говорить заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой.  

«Одними з перших цифрові рішення щодо забезпечення можливості для громадян шерити цифрові копії документів з Дії за допомогою електронного сервісу Дія.QR при отриманні послуг з тимчасового розміщення запровадили одні з найбільших готелів Одеси – «Бристоль» та «Лондонська». Наразі використання подібних інноваційних цифрових рішень у роботі бізнесу та сервісного обслуговування клієнтів вже сміливо можна назвати ознаками лідерства та якості», – наголошує заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Костянтин Гой.  

Говорячи про усі переваги сервісних продуктів державного вебпорталу Дія Костянтин Гой зазначає, що завдяки спільній роботі амбасадорів галузі, керівників готелів та хостелів вже найближчим часом планується підключити до порталу Дія 100% мережі готелів міста Одеса, та до кінця наступного року забезпечити налаштування відповідних електронних сервісів серед готелів усієї Одеської області.