СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З РАДНИКОМ ГЕНЕРАЛЬНОГО СЕКРЕТАРЯ НАТО З ПИТАНЬ НОВИХ ВИКЛИКІВ БЕЗПЕЦІ ПАНОМ ДЕВІДОМ ВАН ВІЛОМ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький зустрівся з радником Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці паном Девідом ван Вілом.

Зустріч відбулась в рамках програми перебування в Одесі Девіда ван Віла, в рамках командно-штабних навчань Україна-НАТО з безпеки критичної інфраструктури Чорноморського регіону «Непорушна стійкість — 2020».

Сергій Гриневецький відзначив, що стратегічне партнерство з НАТО є невід’ємною складовою інтеграційного курсу нашої країни. Навчання які завершились в Одесі надзвичайно важливі для України. Це – реалізація практичної співпраці з Альянсом.

“Так склалось в моїй політичній біографії, що я був відповідальний за проведення перших навчань “Сі-Бріз” в Одесі. І мені приємно що і цього року більше 30 країн взяли в них участь. Сподіваюсь, що практичний досвід, який отримали учасники і навчань «Непорушна стійкість — 2020», стане в подальшому запорукою злагоджених дій, забезпечить ефективність реагування та відновлення, підвищить якість комунікації та інформування людей. Для нас це дуже важливо, адже сьогодні саме в Одесі зосереджена вся військова компонента нашої держави” – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Радник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеці Девід ван Віл, відзначив, що країни-члени Альянсу абсолютно чітко артикулюють, наскільки Україна є важливою для трансатлантичної безпеки і наскільки важливими є суверенітет, територіальна цілісність і здатність України протидіяти зовнішній агресії.