СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ОЗНАЙОМИВСЯ З ХОДОМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» В ІЗМАЇЛІ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький здійснив робочу поїздку до м. Ізмаїл. Разом з Ізмаїльським міським головою Андрієм Абрамченком та головою Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіоном Абашевим голова ОДА ознайомився з ходом реалізації Програми Президента України «Велике Будівництво».

«Для мене, як для голови Одеської обласної державної адміністрації важливою є реалізація президентського проєкту «Велике будівництво», який сьогодні розширюється – і стає «Великою реставрацією». На моєму особистому контролі тримаю і проблеми, які пов’язані зі спалахом нової хвилі коронавірусу. Спільно з керівництвом міста і району ми обговорили низку питань з профілактики та забезпечення надійного медичного обслуговування. Окрім цього я переглянув хід реконструкції приймального відділення лікарні, побачив, як відбудовується дитячий садок і в якому стані процес облаштування обладнанням поліклініки для прикордонників. Одним словом, ми продуктивно обговорили комплекс питань, які потребують чіткої взаємодії між центральною, місцевою і регіональною владою. Моє завдання як керівника області – налаштувати роботу органів влади так, щоб активізувалась робота регіональних бюджетоутворюючих підприємств, таких як Ренійський порт, Ізмаїльський порт, Дунайське пароплавство, Кілійський судноремонтний і суднобудівний завод. Я хочу, щоб якомога швидше українське Придунав’я яскраво зазвучало не тільки на державному, а й на європейському рівні», – відзначив на прес-конференції голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Прес-конференція голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького та Ізмаїльського міського голови Андрія Абрамченка – у відео.