РІК ТОМУ МІСТО БУЧА ПІД КИЄВОМ БУЛО ЗВІЛЬНЕНО ВІД РОСІЙСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Рік тому, 31 березня, місто Буча під Києвом, яке жило в окупації 33 дні, з 27 лютого, було звільнено від російських загарбників. Коли деокупували Бучу, ми побачили, що диявол не десь там – він на землі. Страшна правда про те, що відбувалося на тимчасово окупованих територіях, відкрилася світу. Допис з’явився в офіційних акаунтах глави держави в соцмережах. Президент нагадав, що Буча понад місяць перебувала під окупацією. За цей час російські загарбники вбили й закатували сотні людей, зокрема й дітей.  За словами Зеленського, тіла понад 175 людей були виявлені в братських могилах і камерах тортур.

До повномасштабної війни в Бучі мешкали понад 55 тис. людей. Російські війська окупували місто на початку вторгнення. Як зазначається в оприлюдненому президентом відео, з 27 лютого 2022 року Буча перетворилася на “місце різанини та катування мирних людей”.

Збройні сили України звільнили місто 31 березня. Перші кадри жахнули українців та весь цивілізований світ. Вбивства, тортури, насильство, залякування, пограбування – все це злочини військ РФ, зафіксовані в Бучі. Такої жорстокості світ не бачив із часів Другої світової війни.

За за ці дні в Бучанському районі було вчинено більш як 9000 воєнних злочинів, тобто понад 270 злочинів щодня. Рівно 365 днів, як це знову вільне українське місто.

#МістаГерої