РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” МАЄ БУТИ ПРІОРИТЕТНОЮ В БАГАТЬОХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

Президент України Володимир Зеленський, за останній час, видав низку указів, які мають пріоритетність екологічної ситуації, відзначив виступаючи на засіданні круглого столу на тему «Одеська область і Стратегія ЄС для Дунайського регіону: можливості та перспективи в контексті майбутнього головування України у ЄСДР», голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Зокрема, керівник області закцентував увагу на Указі №111, як рішення Ради Національної безпеки і оборони, адже на його думку, питання екологічної безпеки, як інколи постає на першому плані. Другий Указ Президента, на який варто звернути увагу, на думку Сергія Гриневецького, це – Указ про заліснення територій.

“Я переконаний, що це може дуже цікаво зкорегуватись з програмою Президента “Велике Будівництво”, адже кожного року ми розробляємо різноманітні проекти і саме програма “Велике Будівництво” дає можливість отримати на їх реалізацію співфінансування як з державного, так і з місцевих бюджетів, а ще –  це залучення коштів ЄБРР, що може стати пріоритетом в багатьох територіальних громадах. Але головна біда полягає поки що в тому, що не всі територіальні громади відчувають відповідальність та мають відповідних спеціалістів, які могли б організувати роботу в цьому напрямку” – зазначив Сергій Гриневецький.

Тому, голова Одеської ОДА, рекомендував представникам органів місцевого самоврядування, звернути особливу увагу на програму Президента “Велике Будівництво” проекти якої дозволяють, в процесі їх реалізації. підтягувати і фаховий рівень спеціалістів територіальних громад, і оновити інфраструктуру територій.