ПРОЄКТ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО – 2021» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ. БРИФІНГ НАЧАЛЬНИКА УКБ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

У рамках взаємодії органів виконавчої влади із масмедіа відбувся брифінг начальника управління капітального будівництва Віктора Лунгула з питань реалізації в Одеській області Всеукраїнської президентської програми «Велике будівництво».

У ході брифінгу було озвучено перелік об’єктів, запропонованих до включення у зазначений проєкт у 2021 році: планується будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 6-и шкіл, 4-х дитячих садків, 4-х стадіонів, плавального басейну та спортивного комплексу Національного університету «Одеська морська академія», будівлі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька.

Даний перелік сформований, перш за все, виходячи з реальних можливостей фінансового ресурсу державного та місцевих бюджетів.

Метою реалізації проєктів є підвищення соціальних стандартів життя громадян, створення належних умов для організації навчально-виховного процесу, формування фізичного, соціального і духовного здоров’я різних верств населення, організація повноцінного дозвілля мешканців територіальних громад, впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та як наслідок заощадження поточних витрат на енергоресурси.