ПРОГРАМА ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” НА ОДЕЩИНІ – В ДІЇ

В Одеській області реалізується Програма Президента України «Велике будівництво», яка полягає у масштабній розбудові якісної інфраструктури України. Це – школи та дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти, мости і дороги державного і місцевого значення.

За словами голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького, сьогодні в Одеській області зокрема, тільки в соціальній, освітній і культурній сферах, в межах Програми Президента “Велике Будівництво” завершено будівництво чотирнадцяти об’єктів – 3-х шкіл, 5-ти дитячих садків, 6-ти стадіонів.

default

“Тривають роботи на дев’яти об’єктах, в тому числі по місту Одеса: загальноосвітня школа №33 з розміщенням Центру дитячої та юнацької творчості та благоустроєм стадіону; опорна загальноосвітня школа №41; обласна школа вищої спортивної майстерності “Олімпієць”, ДЮСШ №5 м.Одеси, а також ясла-садки в с. Усатове та селищі Таїрове Одеського району; стадіон ДЮСШ в м. Білгород-Дністровському; будівництво загальноосвітньої школи в селищі Авангард Одеського району та капітальний ремонт Шевченківської загальноосвітньої школи №2 Кілійської міської громади Ізмаїльського району. Відбувається масштабна реставрація та ремонтні роботи в будівлі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. Василя Василька” – говорить Сергій Гриневецький.