Продовжуємо працювати над впровадженням якісних змін у сфері шкільного харчування!

У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Бориспільський професійний ліцей» відбулась у партнерська зустріч «Сучасні тенденції в організації шкільного харчування» у межах продовження реформи шкільного харчування за участі Першої леді Олена Зеленська.

Від Одеської обласної державної адміністрації участь у зустрічі взяли заступник голови Одеської ОДА Роман Григоришин та директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

Мета проєкту – створення кулінарних хабів та підготовка «агентів змін» для реформи шкільного харчування.

Під час практичної частини одеська делегація побачила умови та роботу Кулінарного хабу Бориспільського професійного ліцею, поспілкувалася з майбутніми агентами змін, що навчатимуть шкільних кухарів, та ознайомилася із програмою навчання.

Також розповіли Першій Леді про успіхи в реалізації Кулінарного хабу в Одеській області. Маємо всі шанси вже до кінця червня відкритий такий хаб на базі одного із закладів профтехосвіти Одещини.

Адже просто зараз стартує проєкт School Chef’s Training Hubs Development. Для нього обрано три пілотні області: Полтавську, Тернопільську та Одеську.