ПЕРЕЗАПУСК ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ОДЕЩИНИ

В Одеській обласній державній адміністрації розпочали роботу над створенням Інвестиційної Ради регіону. Про структуру та діяльність новоствореного органу розповів на брифінгу начальник управління міжнародних відносин Одеської обласної державної адміністрації Роман Григоришин. 

«Цей орган повинен стати дієвим інструментом координації між великим бізнесом та владою в Одесі та Одеській області. Сьогодні потрібно вести ефективну роботу та комунікацію з великими інвесторами. Хтось має виповнювати функції консьєрж-сервісу та виступати регіональною «інвестиційною нянею». І для цього сьогодні ми і працюємо над створенням Інвестиційної ради регіону» – відзначив Роман Григоришин. 

Новостворений орган, на його думку, допоможе отримувати фідбек від вже діючих великих інвесторів області. До складу Інвестиційної Ради регіону увійдуть найбільш успішні регіональні інвестори та по одному представнику від обласної державної адміністрації, обласної та міської рад. Наразі – стадія погодження процедурних документів.  

«Основними завданнями Ради буде створення сприятливих умов для залучення ефективного використання вітчизняних та іноземних інвестицій з метою розвитку відповідних галузей та напрямків економіки Одеської області, розроблення пропозицій щодо стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Одеській області, здійснення заходів щодо поліпшення інвестиційного клімату в регіоні, проведення експертної оцінки пропозицій, ініціювання розробки проектів та програм, пов’язаних із залученням інвестицій тощо» — зазначивначальник управління міжнародних відносин Одеської обласної державної адміністрації Роман Григоришин.

Наразі вже підготовлено проект розпорядження про створення Інвестиційної Ради регіону.