Одеські спортсмени продовжують перемагати

Спортсмени Одеської області знову тішать своїми результатами на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Детальніше – у традиційному дайджесті.

Парапауерліфтинг? Костянтин Панасюк завоював срібло ?та бронзу ?у ваговій категорії до 59 кг на Кубку світу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходить у Тбілісі.

Гандбол ?‍♂️ гандбольна команда «Ізмаїл»– чемпіон Вищої ліги України серед чоловіків. Заключний 6-й тур національного чемпіонату відбувся в Броварах, де гандболісти з Одеської області одержали три перемоги та стали чемпіонами України ??

Стрільба стендова? Одеські стрілки завоювали 3 медалі (2 золоті, 1 срібну) на Кубку пам’яті заслуженого майстра спорту України Дмитра Монакова, який проходив у Львові в рамках Кубка України. Золоті медалі? в активі Вікторії та Олексія Науменків. Срібло ?для Одещини здобула чоловіча команда у складі Олексія Науменка, Івана Лоіка та Сергія Запорожченка.

Годзю-рю карате ? Збірна Одеської області посіла 1 місце ?у загальнокомандному заліку на домашньому чемпіонаті України серед дорослих, юніорів, юнаків та молодших юнаків. Участь у змаганнях взяли 357 спортсменів з 15 регіонів нашої країни.
У доробку Одеських спортсменів 68 золотих, 48 срібних та 25 бронзових медалей.