1. Home
  2. /
  3. Одещина
  4. /
  5. Транспорт та зв’язок
  6. /
  7. Дороги, автомобільний транспорт

Дороги, автомобільний транспорт

Автомобільні дороги

ВІДКРИТИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ
між Одеською обласною державною адміністрацією,
Миколаївською обласною державною адміністрацією,
Херсонською обласною державною адміністрацією та іншими
суб’єктами щодо недопущення перевантаження великовагових
транспортних засобів

24 березня 2021 року підписано відкритий Меморандум про співпрацю між Одеською обласною державною адміністрацією, Миколаївською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною державною адміністрацією та іншими суб’єктами щодо недопущення перевантаження великовагових транспортних засобів.

Основною метою підписання зазначеного документу є поліпшення співробітництва як дієвого інструменту у забезпеченні збереження та ефективного використання доріг загального користування, створення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов руху транспортних засобів на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Меморандум є відкритим для приєднання всіх суб’єктів, у тому числі суб’єктів господарювання у галузі транспортних перевезень, суб’єктів господарювання, що здійснюють прийом, переробку, перевантаження, транспортування вантажів (Учасники).

Меморандум є добровільним, взаємним, паритетним та рівноправним у взаємовідносинах Сторін та Учасників і має на меті спрямувати зусилля на ефективне функціонування автошляхів області, підтримання їх у належному стані для забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов транспортних перевезень, співробітництво з інших напрямів діяльності, які становлять взаємний інтерес.

Враховуючи необхідність дотримання законодавства у сфері організації вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування Одеської, Миколаївської та Херсонської областей, дбаючи про збереження об’єктів дорожньої інфраструктури в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, розуміючи необхідність та доцільність об’єднання зусиль влади і бізнесу та виходячи з принципів партнерства влади та бізнесу, Сторони Меморандуму запрошують приєднатися до нього суб’єктів господарювання, що поділяють зазначені у ньому цілі.

Суб’єкт господарювання, який виявив намір приєднатися до цього Меморандуму, письмово інформує про це відповідну обласну державну адміністрацію.

Приклад листа про намір приєднатися до Меморандуму (посилання на файл pdf, посилання на файл doc).

Інформацію про намір приєднатися до Меморандуму можливо надсилати на електронну адресу Управління транспортно-комунікаційної інфраструктури: vtmk@odessa.gov.ua та за адресою: проспект Шевченка, 4,
м. Одеса, 65032.

Приєдналися: