НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ЗУСТРІВСЯ З НАДЗВИЧАЙНИМ І ПОВНОВАЖНИМ ПОСЛОМ КОРОЛІВСТВА ІСПАНІЯ

Сьогодні Начальник Одеської військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопесом-Аранда Хагу.

1 1 1

Максим Марченко проінформував Надзвичайного і Повноважного Посла про виклики які постали перед регіональною владою в умовах воєнного стану та першочергові кроки для забезпечення потреб життєдіяльності Одещини. Також керівник області висловив вдячність Іспанії за підтримку на всіх рівнях: це і військова допомога, і санкційний тиск на росію, і прихисток  більше ста тридцяти тисяч українців, які вимушено покинули свої домівки через воєнні дії, що до речі є четвертим найбільшим показником серед країн ЄС.

«За наше прагнення свободи, незалежності, демократії та європейського вектору розвитку ми платимо дуже велику ціну. Тож ми вдячні за всебічну підтримку наших міжнародних друзів і просимо її продовжувати та посилювати» – сказав Максим Марченко.

3 5

В свою чергу  Рікардо Лопесом-Аранда Хагу повідомив, що Іспанія  запрошує українських військових на навчання, приймає на лікування поранених бійців та мирних мешканців, зокрема дітей.

«Ми розуміємо, що Україна захищає цінності демократії, які є спільними не лише для європейців, а й для всього цивілізовано світу. Підтримка, яку Іспанія надає Україні, вона не є лише сьогоденною, а буде надовго. Саме тому ми сьогодні тут в Одеській області» – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні.

2 5

Начальник Одеської ОВА наголосив, що попри підтримку, яку вже надали дружні країни та міста одеському регіону, зокрема іспанська Валенсія, потреба в допомозі лише зростає, адже ворог продовжує вбивати мирних мешканців та руйнує населені пункти. Зокрема, сьогодні в умовах зимового періоду і пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури в наслідок ракетних ударів ворога, є велика потреба в генераторах.

Окремо сторони обговорили подальші кроки на шляху набуття Україною членства в ЄС, а також посилення санкційної політики проти держави-агресора.

5 3
4 3