НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ЗУСТРІВСЯ З ГЛАВОЮ МЗС ГРЕЦІЇ

Глава МЗС Греції Нікос Дендіас з робочим візитом прибув до Одеси та зустрівся з Начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком, провів зустріч з представниками грецьких товариств Одеси, відвідав Одеський національний академічний театр опери та балету, а в Одеській національній науковій бібліотеці підписав Меморандум про взаєморозуміння між Генеральним консульством Греції та Державним архівом Одеської області щодо цифровізації архівів, що становлять iнтepeс для Греції.

«Шановний пане міністр, радий вдруге вас вітати на одеській землі! Переконаний, що ваш черговий візит є актом потужної підтримки урядом Греції України. Дякую за вашу мужність та впевнений в посиленні нашої майбутньої співпраці» – сказав на початку розмови Начальник Одеської ОВА.

Максим Марченко детально ознайомив Міністра закордонних справ Греції з жахливими наслідками ударів з використанням ракет нанесених російською армією безпосередньо по території Одеси та Одеської області.

Нікос Дендіас перебуваючи в Одесі заявив, що Афіни мають намір звернутися до Міжнародного суду в Гаазі з проханням розслідувати військові злочини, які вчинила армія росії не лише в Маріуполі, а й в Одесі та Одеській області.

«Греція проситиме Міжнародний суд розслідувати військові злочини, що сталися у Маріуполі, бо наша країна має особливий інтерес до цього міста через грецьку громаду, яка налічує там понад 100 тисяч людей. Окрім того, я проситиму своїх колег в Альянсі зробити все, що вони можуть, щоб не лише допомагати Україні, а й захистити Одеську область і Одесу, щоб ваше прекрасне місто не спіткала така ж доля, як Маріуполь», – додав він.