НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА ПРИВІТАВ ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОДЕЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко привітав представників місцевого самоврядування Одещини з професійним святом.

У своєму виступі він наголосив, що представляти людей, знати їх проблеми і докладати зусиль для їх вирішення – не тільки почесна, а й, перш за все, відповідальна місія, особливо у складні часи війни з російськими окупантами.

1 1

«Сьогодні ми продемонстрували усім бажання об’єднуватися  у спільному прагненні захищати нашу країну, берегти кожен клаптик рідної землі і надалі робити громади Одещини успішними та  самодостатніми. Переконаний, люди які мешкають в нашій області, мають почувати себе гідно та захищено. Мета обласної військової адміністрації, обласної ради та керівництва громад – мирна, безпечна, потужна і здорова Одещина, яка буде збережена і відбудована завдяки зусиллям професійних представників місцевого самоврядування» – сказав у своєму вітальному слові Максим Марченко.

2 1

Керівник області висловив вдячність депутатам обласної, районних, міських, селищних та сільських рад; міським, селищним, сільським головам та всім працівникам місцевого самоврядування області, які відповідально та віддано працюють на самоврядній ниві.

«Цього святкового дня зичу вам мирного неба, добра, терпіння, упевненості у власних силах та наполегливості і порядності в реалізації всіх планів на благо людей. Вірю в успіх нашої спільної справи і нашу перемогу над російськими загарбниками!» – сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

4
5