НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Сьогодні, 26 листопада, Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко вшанував пам’ять жертв Голодомору,  поклавши квіті до Пам’ятника жертвам Голодомору, який розташований в Одесі.

3 4

«Голодомор забрав мільйони життів українців. Не обминула ця трагедія і Одеську область. За попередніми даними кількість жертв Голодомору 1932 – 1933 років, на Одещині, сягає майже 300 тисяч осіб. Найбільше постраждали північні райони області, зокрема тодішні території Березівського, Любашівського, Кодимського, Савранського, Балтського, де втрати склали до 40 відсотків населення. Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни росії проти України. Сучасні російські воєнні злочинці намагаються повторити в нашій країні те, що вже робили їхні попередники: тотальний контроль, терор, депортації, вилучення майна та продовольства. Але цього разу їм на заваді стоїть міцний противник, Збройні Сили та увесь український народ, який показав що спроможний дати відсіч і зламати плани агресора. Окупантам не вдасться знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам’ять всіх жертв» – сказав Максим Марченко.

Начальник Одеської ОВА звертається до усіх одеситів і мешканців області з проханням сьогодні, 26 листопада, о 16.00 долучитися до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

«Схиливши голови перед пам’яттю наших загиблих співвітчизників і запаливши сьогодні о 16.00 у своїх домівках вогники свічок, як вияв скорботи, ми маємо зробити все, аби ця трагедія більше ніколи не повторилась» – зазначив Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

2 4