НА ОДЕЩИНІ ДІЮТЬ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відвідав декілька Пунктів Незламності, які відкрито в Одесі, зокрема по вулиці Прохорівській, 6 і Комітетській, 5.

1 3
2 2
3 2

«План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла, води та тепла. Саме для цього, в  Одесі і Одеській області, розгортаються Пункти Незламності. В них, не зважаючи на відключення електроенергії, будуть тепло, вода, освітлення, живлення для мобільних, оснащені місця для відпочинку, аптечки, забезпечення в першу чергу для перебування людей похилого віку, мам та дітей в теплі. Сьогодні я оглянув декілька з таких і відзначу, що дуже якісно спрацювали представники Головного управління ДСНС в Одеській області. Усі їх пункти забезпечені генераторами, мешканці міста тут мають можливість підживити мобільні пристрої, відпочити та зігрітися. В інших місцях, де я побував, ситуація погана,  тож дав доручення негайно її виправити та значно краще попрацювати над їх оснащення» – сказав Начальник Одеської ОВА.

Максим Марченко відзначив, що на разі, влада спільно з енергетиками, в першу чергу працює над відновленням енергопостачання для об’єктів критичної інфраструктури: в Одесі практично повністю по усім районам міста відновлено водопостачання та теплопостачання, більшість лікарень в місті – зі світлом. Поступово – заживлюються і побутові споживачі.

«Проте чимало громад залишаються поки що знеструмленими. Лікарні в Одесі та усіх районах області забезпечені генераторами та пальним, що дозволяє надавати необхідну медичну допомогу пацієнтам. Мережа АЗС, аптек та торгівельних мереж працює. Тож причин для паніки не має. Пункти Незламності відкриваються і діють в усіх громадах області. Прошу всіх зберігати спокій. Обласна влада робить все можливе для стабілізації цієї критичної ситуації» –  говорить Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

Місця розміщення пунктів можна знайти на сайті nezlamnist.gov.ua

5 1
6 1