На Одещині Держаудитслужба повернула до бюджету майже 28 млн грн

В результаті ревізій проведених Південним офісом Держаудитслужби, до бюджетів усіх рівнів із січня по травень поточного року повернуто майже 28 млн грн.

За словами спеціалістів, впродовж поточного року підрозділами Південного офісу Держаудитслужби проведено 253 контрольних заходів, серед яких 16 ревізій, 5 державних фінансових аудитів та 232 моніторингових закупівель.

Також були виявлені фінансові порушення, а саме: недоотримання коштів або незаконне та нецільове їх використання. За результати спільної діяльності Південного офісу та правоохоронних органів майже 28 млн грн повернуто до бюджету усіх рівнів.

В рамках здійснення системного контролю за усуненням виявлених порушень, Південним офісом були переданні данні до правоохоронних органів. Як наслідок, розпочато 29 досудових розслідувань.

Окрім того, за порушення фінансової дисципліни близько сотні посадових осіб притягнуто до адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Органи Державної аудиторської служби та її міжрегіональні територіальні органи забезпечують формування та реалізацію незалежної державної політики у сфері фінансового контролю.