На численні прохання батьківської спільноти директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак коментуємо ситуацію щодо переходу Одеської області на дистанційне навчання та чи можливе запровадження карантину через хворобу дітей

“Наразі, за повідомленням медиків, у нас фіксується сезонний ріст захворюваності на грип та ГРВІ, але епідпоріг не перевищений, тому немає потреби всій області оголошувати карантин чи запроваджувати онлайн-навчання. Не бачимо поки що такої необхідності. Проте є наступні умови. Якщо хворіє 20% школи, то засновник ухвалює рішення про запровадження карантинних обмежень у навчальному закладі, так само, якщо це 20% одного окремого класу, то діти саме цього класу ізолюються на певний період, щоб не розповсюджувати вірус”. – зазначив Олександр Лончак.

 Станом на 5 лютого всього 58 закладів (16783 здобувачів освіти) закриті на карантин у 27 громадах Одещини. Найбільше у Саф’янівській громаді Ізмаїльського району (16 ЗЗСО), найменше в Роздільнянському (по одній школі у двох громадах).

Якщо ж рівень захворюваності серед школярів стрімко зростатиме, закладам освіти буде рекомендовано перейти на дистанційний режим роботи. Тому звертаємося до батьків: будьте свідомими,  дотримуйтеся заходів профілактики й відповідально ставтеся до здоров’я своїх дітей! Неприпустимо пускати їх з першими ознаками захворювання до школи чи дитячого садочку! Краще зверніться до лікаря. Не наражайте на небезпеку інших учасників освітнього процесу — як дітей, так і педагогічних працівників.

А поки працюємо у звичному режимі. Бережіть себе та своїх близьких! Усім, хто хворіє, бажаємо якнайшвидшого одужання!