МАКСИМ МАРЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ КМЄС В УКРАЇНІ ФРЕДРІКОМ ВЕССЛАУ

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч із заступником Голови КМЄС в Україні Фредріком Весслау та представниками Місії.

Максим Марченко розповів про наслідки ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури в Україні та зазначив, що ситуація залишається складною, проте не критичною.

2 3

В рамках зустрічі також було обговорено питання щодо важливості створення пунктів незламності в Одеській області та необхідності забезпечення регіону генераторами в контексті підготовки до зимового періоду.

Начальник Одеської ОВА наголосив на тому, що шляхом знищення енергетичної інфраструктури та постійних обстрілів житлових будинків, росія веде війну проти мирного населення України, що є геноцидом українського народу.

4 2

В свою чергу, Фредрік Весслау, повідомив, що залишає посаду в Україні, але продовжуватиме активно підтримувати український народ у боротьбі з агресором та висловив своє переконання, що Україна обов’язково переможе.

Заступник Голови КМЄС в Україні підкреслив, що українці захищають не лише свою територію, а й європейські цінності та європейське майбутнє. То ж і в подальшому Фредрік Весслау працюватиме над притягненням російських воєнних злочинців до відповідальності та створенням міжнародного трибуналу для вищого керівництва росії.

3 3

Місія й надалі сприятиме ефективній роботі правоохоронних органів України, а команда експертів продовжуватиме документувати військові злочини та збирати доказову базу для подальшого судового розслідування.

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко подякував представникам Місії за постійну підтримку та допомогу. Сторони домовились про подальшу активну співпрацю.

1 4