ЛЮДИНА, ЗНИКЛА БЕЗВІСТИ ЗА ОСОБЛИВИХ ОБСТАВИН: КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ ЖИТЕЛЯМ ОДЕЩИНИ

В Одеській області продовжує роботу регіональне представництво Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. На даний час в Управлінні (Секретаріаті Уповноваженого) наявний регіональний представник (координатор) в Одеській області – Хижняк Тетяна Сергіївна.

Тетяна Хижняк консультує родини зниклих безвісти щодо алгоритму дій, збирає інформацію про зниклих та передає її аналітикам Офісу Уповноваженого.

Під час звернення до регіонального координатора необхідно повідомити всі відомі вам дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини.

Регіональне представництво постійно тримаємо зв’язок із родинами зниклих, надає консультації, юридичну та психологічну допомогу. Якщо людина дізнається нову інформацію про зниклого, потрібно обов’язково повідомити її регіональному координатору, бо найменша деталь може прискорити пошук.

Звернутися до регіонального координатора в Одеській області можна особисто за адресою: м. Одеса, вул. Грецька, 42 або за телефоном: +38 (050) 582-61-38.

Додатково повідомляємо, що актуальна інформація щодо діяльності Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин) та необхідна контактна інформація зазначена на внутрішньому порталі МВС: https://mvs.gov.ua/uk/sekretariat-upovnovazenogoz-pitan-osib-zniklix-bezvisti-za-osoblivix-obstavin, а також на офіційному Telegram-каналі https://t.me/ZNYKLI_BEZVISTI_MVS.