1. Home
  2. /
  3. Громадянам
  4. /
  5. Безпечне водіння

Безпечне водіння

На сайті ОДА можливо перевірити рівень безпеки дорожнього руху

Одеська обласна державна адміністрація спільно з сервісом Штрафи UA погодили початок реалізації соціального проекту, спрямованого на зниження аварійної небезпеки на дорогах. На офіційному веб-сайті ОДА в реальному режимі часу можна отримати інформацію, яка дозволятиме оцінити рівень безпеки дорожнього руху.

Наразі у розділі “Безпечне водіння” встановлено віджет, який формує статистичні дані, щодо кількості та видів порушень ПДР, середньої швидкості автомобілів в місті, витрати пального, кількості різких рушань автомобілей з місця та ін.

Збір інформації для віджету здійснюється за допомогою функції Безпечне водіння, що є частиною додатку для смартфону Штрафи UA – платіжно-інформаційного сервісу для водіїв України, який працює з 2016 року. За допомогою додатку можна перевірити наявність та сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху, відстежити статус їх закриття та оформити автоцивілку.

Функція «Безпечне водіння» була розроблена за сприяння Міністерства інфраструктури України для розв’язання проблеми безпечного водіння на українських дорогах. Система оцінює манеру керування конкретним водієм і мотивує його до покращення набутих навичок. За відповідну поведінку на дорозі водій отримує відповідний рейтинг, на підставі якого зможе отримати до 18% знижки на автоцивілку.

Безпека на дорозі

Одеська область
Данні підготовлено та представлено сервісом Штрафи UA спільно із головним сервісним центром МВС, державним підприємством Інфотех, офісом ефективного врегулювання BRDO та RBC Group.