ГОЛОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ДМИТРО РАЗУМКОВ ВІДВІДАВ ПОРТ «ЮЖНИЙ»
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, перебуваючи з робочим візитом в Одеській області, відвідав державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний».
Напередодні, візиту глави парламенту, колектив ДП «МТП «Южний» відзначив 43-річчя з дня заснування підприємства. З цієї нагоди і було нагороджено найкращих працівників за вагомий особистий внесок у розвиток морської галузі України.
Передав вітання зі святом від голови Одеської облдержадміністрації Сергія Гриневецького, висловивши вдячність усім портовикам за високі результати та відданість своїй справі, і вручив грамоти Одеської обласної державної адміністрації трьом працівникам порту «Южний» І-й заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, спільно з першим заступником голови Одеської обласної державної адміністрації Борисом Волошенковим, заступником голови Одеської ОДА Світланою Фабрикант, головою Одеської обласної ради Григорієм Діденком та Южненським міським головою Володимиром Новацьким ознайомилися з виробничими потужностями та досягненнями колективу підприємства та оглянули акваторію порту на буксирі «Володимир Іванов», що дозволило побачити усі причали та особливості вантажних операцій.
Наразі біля причалів держстивідора обробляється 5 суден одночасно, що свідчить про високу інтенсивність виробництва.
Порт «Южний» – це більше 2500 робочих місць, високі соціальні гарантії та гідні виробничі результати. Порт посідає перше місце серед державних підприємств за обсягом вантажів, і нині відпрацьовуються комплексні проекти задля створення сучасної портової інфраструктури та будування високотехнологічних причалів.
Морський торговельний порт «Южний» має все необхідне обладнання, техніку та інфраструктуру для перевантаження навалювальних та генеральних вантажів. Основна номенклатура вантажів, які обробляються на теперішній час: вугілля, обкотиші, залізорудний концентрат, зернові , чавун, мінеральні добрива та інші. При цьому, сьогоднішньою основною метою є диверсифікація вантажів та модернізація вантажного обладнання і технологій.