НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОВА МАКСИМ МАРЧЕНКО З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ВІДВІДАВ ФОНТАНСЬКУ ГРОМАДУ

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочою поїздкою відвідав Фонтанську громаду. Спершу керівник області перевірив стан укриттів в Олександрівській школі та у Фонтанському ліцеї.

1 12

«Відзначу, що у першому навчальному закладі непоганий стан укриття, але при цьому там чомусь офлайн навчаються лише 30 дітей. Оглянувши школу та укриття дав доручення і керівництву закладу освіти, і очільниці громади провести якісну роз’яснювальну роботу серед батьків щодо повернення дітей до навчання саме в школі. Необхідно доопрацювати декотрі моменти і умови для безпечного навчання тут будуть нормальними. Щодо укриття у Фонтанському НВК, прикро, але тут так і не підготувались до початку нового навального року. Ліцей абсолютно не готовий! Хоча тут мали для цього всі наявні резерви» – сказав Максим Марченко.

3 11

Також Начальник Одеської ОВА провів робочу зустріч з керівництвом, депутатським корпусом та активом Фонтанської громами.

«Мене вражає той факт, що в одній із здавалось би успішних громад області, такі ж гострі проблеми, як і у найвіддаленіших. Мільйони невикористаних коштів на рахунках, незавершена інвентаризація земель, що відповідно тягне за собою низку земельних питань і дуже низький показник працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб. Ну і найголовніше – проблема про яку говорить весь район і вся область: відсутність взаєморозуміння та поганий рівень комунікації керівництва громади та депутатів, які здавалося б мали працювати спільно в інтересах тих мешканців, які їх обирали. Але є ні! Сесії або не проводяться, або проходять зі скандалами та порушеннями регламентів. Депутати хочуть приходять на засідання, а хочуть –  ігнорують свої прямі обов’язки перед виборцями. В той час коли народ України мужньо бореться з російськими окупантами, захищає свою землю, потерпаючи від руйнування інфраструктури та житла і зазнаючи непоправних людських втрат, побідне – є недопустимими!» – наголосив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

4 7
5 7