ДМИТРО РАЗУМКОВ ОЗНАЙОМИВСЯ З РОБОТОЮ ОДЕСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА “ІНТЕРХІМ”

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, який перебуває з робочим візитом в Одеській області, відвідав компанію «ІнтерХім» в Одесі – підприємство, що виробляє ліки та компоненти для них не тільки на внутрішній ринок, а й для інших країн.

Як розповів голові Верховної Ради генеральний директор ТДВ «ІнтерХім» Анатолій Редер, одним з пріоритетних напрямків діяльності підприємства спочатку були і залишаються нині наукові дослідження.

«Компанія «ІнтерХім» була заснована в 1992 році на базі дослідно-експериментального виробництва НТК Фізико-хімічного інституту ім. О.В. Богатського Національної академії наук України. Комерційна діяльність починалася з виробництва унікальних продуктів тонкого органічного синтезу, слідом за яким почалося виробництво оригінальних фармацевтичних субстанцій. Наша компанія має великий науково-дослідний потенціал. На базі власних лабораторій (науково-дослідна, технологічна, контрольно-аналітична і мікробіологічні), оснащених відповідно до міжнародних норм, здійснюється розробка інноваційних лікарських засобів, а також забезпечення і контроль високої якості продукції на кожному етапі виробництва. У 2005 році вперше у фармацевтичній галузі Східної Європи спільно з фірмою «Меггле» (Німеччина) була створена незалежна лабораторія, оснащена як для розробки складів і технологій отримання твердих лікарських форм, так і для виробництва в умовах GMP біосерій для доклінічних і клінічних випробувань лікарських засобів» – говорить Анатолій Редер.

«Україна має великий потенціал у фармацевтичній галузі. Переконаний, наша держава має всі умови та можливості для росту й розвитку. І, працюючи спільно з бізнесом та місцевою владою, ми зможемо досягти амбітної мети  – зробити Україну дійсно сильною та успішною!» – сказав Дмитро Разумков.

Ознайомились з роботою підприємства разом з Головою Верховної Ради України і І-й заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков та заступник голови Одеської ОДА Світлана Фабрикант.