«БIЛГОРОД-ДНIСТРОВСЬКИЙ РАЙОН – ЦЕ ОДИН З НАЙПОТУЖНIШИХ РАЙOНIВ, СВОЄРІДНА ЦЕГЛИНА В ФУНДАМЕНТI ВСЬОГО ОДЕСЬКОГО РЕГIОНУ!» – СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, в Білгород-Дністровському, представив нового голову райдержадміністрації.

Говорячи про потенціал Білгород-Дністровського району Сергій Гриневецький відзначив, що – це один з найпотужнiших райoнiв,  площа якого бiльше 5-ти тисяч квадратних кiлометрiв, 200 тисяч населення, прибережна зона.

«Це – стратегiчний район, тут проходить державний кордон. І якщо говорити про роль i вагомість району, то варто відзначити, що тут доволi серьозний туристичний потенцiал, тут потужний потенцiал в агропромисловому комплексi, тут є питання, пов’язанi з розвитком морегосподарського комплексу в умовах приватизацiї, бо ж Бiлгород-Днiстровський порт виставлено на приватизацiю. Хочу сказати, що це один з найперспективнiших районiв, це – туристичний магнiт, i щоб це було ефективним для цього потрібно  покращувати його iнфраструктуру» – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Призначення Василя Петровича Самокiша головою Білгород-Дністровської районної державної адмiнiстрацiї Сергій Гриневецький прокоментував як важливу подію.

«Його кандидатуру я запропонував Президенту – Президент пiдтримав. Василь Самокiш до цього очолював одну з найбiльших районних адмiнiстрацiй – Бiляївську, тобто він досвiдчена людина, тим бiльше, що й сам вiн родом з Бiлгород-Днiстровського району, тобто знає людей, розуміє менталiтет. Окрім цього має досвiд роботи i в агро-промисловому комплексi, до того ж він кандидат юридичних наук, працював на керiвних і оперативних посадах в системі Мiнiстерства внутрiшнiх справ. Менi здається, в нього є чудове поєднання фахової пiдготовки та досвiду роботи» – відзначив Сергій Гриневецький.

Щодо проблемних питань, якi голова Одеської облдержадміністрації обговорив з новопризначеним головою райдержадміністрації, то Сергій Гриневецький зазначив, що в першу чергу, це були питання щодо реалiзацiї крупних державних проєктiв: будiвництво лiнiї електромереж 330 кiловольт, дороги в обхiд Паланки, будiвництво мосту через Днiстровський лиман, питання зрошувальних систем, питання виноградарства і виноробства, питання роботи об’єднаних територiальних громад на перспективу.

«Стратегiя розвитку кожної територiальної громади має гармонiчно вписувалася в стратегiю розвитку регiону, а районна – в обласну. Ну i звичайно ж я зробив акцент на якiсній пiдготовці проєктно-кошторисної документацiї. Сьогоднi держава готова надавати кошти, але треба, щоб дiйсно цi проєкти були значушими, i щоб вони давали як соцiальний ефект, так i ефект створення додаткових робочих мiсць» – сказав голова Одеської ОДА.  

Окрім цього Сергій Гриневецький у своєму виступі звернув увагу на питаннях правопорядку: дитяча злочиннiсть, рецидивна злочиннiсть, робота силових структур з представниками територiальних громад.

«Ми бачимо що є багато питань пов’язаних з координацiєю роботи, як з депутатами районної і обласної ради, так і з депутатами об’єднаних територiальних громад. Все це і ляже на плечi першої особи, голови районної державної адмiнiстрацiї» – додав голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.