«Активні парки – локації здорової України»

Наприкінці листопада начальник управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації Валентина Кольчак, заступник голови Білгород – Дністровської  райдержадміністрації Тетяна Домчинська  спільно з головою Саратської селищної ради Вікторією Райчевою взяли участь у відкритті локації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». Ця локація розташована в с. Михайлівка Саратської територіальної громади.

Нагадаємо, що «Активні парки» – це один з проєктів, що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета проєкту – зробити спорт доступним для громадян та залучити різні групи населення до оздоровчої рухової активності у місцях масового відпочинку.

Задля проведення мешканцями індивідуальних тренувань в межах локації розміщені та облаштовані спортивні знаряддя та елементи, зокрема, турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, вільний простір для тренувань. Біля входу в парк розміщено інформаційний стенд. Кожний елемент інфраструктури позначений QR-кодом з можливістю переходу на ресурс з відеоуроками, завдяки яким можна за допомогою смартфона обрати рівень складності вправ (початківець, досвідчений, професіонал).

Начальник управління  фізичної культури та спорту ОДА  Валентина Кольчак під час виступу на відкритті локації зазначила: «Активні парки – це безкоштовна можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку. Цей проєкт  популяризує здоровий спосіб життя серед широких верств  населення».