Актуальні питання наради з директорами шкіл Роздільнянської міської територіальної громади

У  Роздільнянській  районній державній адміністрації  відбулась нарада директорів шкіл Роздільнянської міської територіальної громади, під час якої директор Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Кукішева розповіла про можливості навчання на базі Одеського ЦПТО,  у тому числі на курсах цільового призначення за напрямком «Сучасна  теорія та практика харчування дітей у закладах освіти» для спеціалістів,  які здійснюють  харчуванням дітей у  закладах освіти.

Виступаюча довела до директорів шкіл Роздільнянської ОТГ та керівництва міської ради інформацію щодо можливості навчання  у рамках короткотермінового курсу цільового призначення за напрямком «Сучасна  теорія та практика харчування дітей у закладах освіти» для спеціалістів,  які здійснюють  харчуванням дітей у  закладах освіти.

Присутні були ознайомлені з  навчальним планом та програмою для курсів цільового призначення та порядком організації навчання за напрямком   «Сучасна  теорія та практика харчування дітей у закладах освіти». Інформація щодо можливості навчання на цих курсах також була доведена до керівництва Степанівської та Лиманської громад.