4 червня, в Україні ми вшановуємо памʼять наших дітей, українців, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України. Тих українців, у яких відібрали дитинство і майбутнє.

У світі, саме цього дня відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії. Ми солідарні зі світом, а світ солідарний з Україною.

Сьогодні голова Одеської ОВА Олег Кіпер відвідав місце трагедії та вшанував памʼять загиблих 23 квітня минулого року. Саме тоді російська ракета влучила у житловий комплекс «Тірас» в Одесі та відібрала життя тримісячної Кіри Глодан.

Тоді ще одну маленьку українку було вбито рукою ворога.

У міському саду провели акцію «Голоси дітей», започатковану Оленою Зеленською та присвячену пам’яті всіх маленьких українців, чиє життя забрала ця жахлива війна. Серед яких є й троє ангелочків Одещини.

Учасники акції розвісили на символічному «Дереві-пам’яті» дзвіночки, які символізують голоси маленьких українців, життя яких обірвала російська агресія.

«Одного перерваного дитячого життя достатньо, щоб вимагати максимального покарання для всіх, хто віддав злочинні накази розпочати цю криваву та варварську війну. Перемога України неминуча і ми переконані, що кожен злочинець буде покараний», – сказав Олег Кіпер.

Ніколи не пробачимо. Докладемо всіх зусиль, аби покарати кожного росіянина, від рук якого постраждала українська дитина.