250 грантів до 4 000 євро для мікробізнесу в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

З 05 по 18 вересня 2023 року в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH відбудеться прийом заявок щодо відбору мікропідприємців на одержання  гранту у розмірі до 4,0 тис євро у гривневому еквіваленті для реалізації заходів з відновлення діяльності та  розвитку власної справи.

 Кошти мікрогранту  одержуватимуться через уповноважені банки та можуть бути спрямовані на: придбання обладнання, переміщення майна підприємства, закупівлю сировини та матеріалів, виплату заробітної плати, орендну плату та інші господарські витрати.

Затверджений перелік дозволених до фінансування основних видів економічної діяльності підприємства для участі у відборі за посиланням: https://microgrants.bdf.gov.ua/files/kvedy.pdf.

Для участі в програмі суб’єкт малого підприємництва має подати заявку на порталі Дія (https://diia.gov.ua/services/grant-vid-eu4business-dlya-mikrobiznesu).

Переможці конкурсу визначатимуться в автоматичному режимі на рейтинговій основі на підставі порівняння показників діяльності підприємства до війни та під час бойових дій, тому жодних розрахунків чи бізнес-планів робити не потрібно.

Детальна інформація про програму мікрогрантів, критерії відбору та умови участі за посиланням: https://microgrants.bdf.gov.ua/.