В ОДЕСІ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ МОНІТОРИНГОВА МІСІЯ ООН З ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ

І-й заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков провів робочу зустріч з головою Одеського офісу Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні Крассіміром Янковим.

Ключове питання – забезпечення прав та потреб внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав внаслідок бойових дій.

Борис Волошенков поінформував Крассіміра Янкова, що на разі на облік як внутрішньо переміщені особи в органах соціального захисту та в громадах Одеської області стали 66 902 осіб, з них 23 042 дітей та 2368 осіб з інвалідністю. За його словами кожного дня кількість внутрішньо переміщених осіб, які стають на облік збільшується в середньому від 400 до 3000 осіб.

«Найбільша кількість переселенців розміщувалась на території Болградського та Ізмаїльського районів. Перенасиченість пояснюється тим, що ці райони є прикордонно-транзитною зоною і багато людей, які прибували та прибувають, розміщуються там на короткостроковий термін для подальшого перетину кордону. Але на сьогодні усі райони Одеської області мають можливість приймати та розміщувати переселенців» – наголосив І-й заступник Начальник Одеської ОВА.

Окрім цього сторони обговорили подальшу співпрацю задля сприяння втілення мандату Місії.